پیک نیچر PicNature

تصاویر دیدنی از طبیعت, حیات وحش و ...

پیک نیچر PicNature

تصاویر دیدنی از طبیعت, حیات وحش و ...

پیک نیچر                    PicNature
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۷ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ خرداد ۹۶ ، ۰۹:۲۹

زمانی که حیوانات از باغ‌ وحش فرار می‌کنند و یا به دلیل از دست دادن زیستگاه های طبیعی و گرسنگی وارد شهرها می‌شوند، به خاطر ترس از محیط‌ نا آشنا و شلوغ شهری احساس گم گشتگی کرده و در این حالت کنترل و صید آنها بسیار مشکل و خطرناک می‌شود. عکس‌هایی از این صحنه‌ها را با هم ببینیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ خرداد ۹۶ ، ۱۱:۱۸
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ خرداد ۹۶ ، ۱۱:۱۵
در سراسر جهان شهرهایی در کنار رودخانه‌ها و یا دریاها ساخته شده‌اند. این شهرها در طول زمان با این خطر مواجه هستند که اگر سطح آب رودهای کنار آن‌ها بالا بیاید در آب غرق خواهند شد. نگاهی به آن‌ها بیندازید.

آمستردام - هلند
آمستردام - هلند
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ خرداد ۹۶ ، ۰۸:۵۹
تصویری دیدنی از آتشفشان کولیما (Colima) در مکزیک.
 
تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (132)
 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۰۸:۵۲
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۰۸:۵۰
"زاک سکلر"، یکی از عکاسان خلاق آمریکایی است که به دنبال ایده های جدید برای عکاسی از حیات وحش است؛ او در مجموعه جدید خود با عنوان "تصاویر هوایی انتزاعی" بهه دنبال عکاسی از طبیعت و حیات وحش از نمای بالاست.

 "زاک سلر" چندی پیش اولین عکس ها از مجموعه "تصاویر هوایی انتزاعی" را از سواحل ایسلند منتشر کرد. طبیعت شگفت انگیز سواحل این کشور و کادربندی خلاقانه زاک،  باعث شد این مجموعه مورد توجه قرار گیرد. سکلر این عکس ها را از روی یک "پاراموتور" دونفره کوچک برداشته که باعث شده نقطه دید بدیعی برای عکس های او به دست دهد.
 
او به تازگی در سفر دوهزار مایلی بر برفراز آفریقای جنوبی تعدادی دیگر از عکس های پروژه خود را تهیه و در سایتش منتشر کرده است. آثار او گله حیوانات و سایه های آن ها به عنوان عناصر ترکیبی، دسته های فلامینگو، تیزشاخ کالاهاری و حتی یک لاکپشت در آب های آبی خیره کننده را در برمی‌گیرد. از ارتفاع ۱۵ تا ۱۵۰ متری مرز بین چیزها بسیار واقعی و قابل تشخیص و انتزاعی تر به نظر می رسند. و این مرز بین واقعیت و خیال، زاک را مجذوب خود کرده است. در زیر نگای می اندازیم به عکس های منتشر شده او از سفر به ایسلند و افریقای جنوبی.
 
حیات‌وحش از منظری متفاوت 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۰۸:۴۷